Blog

DEKORASYON HAKKINDA YAZILARIMIZ

Duvar Kağıdı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Duvar Kağıdı Hakkında Bilmeniz Gerekenler Duvar Kağıdı Hakkında Bilmeniz Gerekenler http://www.erfatasarim.com

DUVAR KÂĞIDI ALMAK İSTEYEN ÇOĞU MÜŞTERİMİZİN DUVAR KÂĞIDI HAKKINDA FAZLA BİLGİLERİ OLMADIĞINI GÖRDÜK ve BU YÜZDEN AŞAĞIDA SIKÇA SORULAN SORULARI CEVAPLADIK.
KALİTE VE İHTİYACI KARŞILAYACAK ÜRÜNDEN ÖNCE FİYAT SÖZ KONUSU İSE BOYA KULLANIN, DUVAR KÂĞIDI LÜKS BİR DEKORASYON MALZEMESİDİR. KALİTELİ DUVAR KÂĞITLARI TABİKİ.

SORU-1:       Duvar kâğıtlarının fiyatı ne kadardır, ortalama fiyatları nedir?
CEVAP-1:     Bu soru aynen şuna benzer. Bir otomobil galerisini arayıp, arabaların fiyatları ne kadar? Hangi arabanın?

Özellikleri nasıl olacak, kalitesi nasıl olacak?

         Duvar kâğıdı alırken de aynen bu geçerlidir. Siz nasıl bir duvar kağıdı istiyorsunuz, nemli bezle mi silinsin, bol su ile mi silinsin, kolay darbe alan mı olsun, dayanıklı ve yırtılmayan mı olsun, gazete kağıdı gibi mi olsun, kumaş gibi mi olsun, duvardan sökülmesi gerektiğinde kolay mı sökülsün, zor sökülüp evinizin duvarına zarar mı versin, tırnakla soyulan mı olsun, uzun yıllar sorun çıkarmayacak kalitede mi olsun, hava alan mı olsun, almayan mı olsun, arkası elyaf mı olsun, kağıt mı olsun, iyi mi olsun kötü mü olsun, plastik PVC koku yapan mı olsun, kumaş esaslı mı olsun, bunlar yok gibi fiyatlar ne kadar diye başlamak ne kadar doğrudur?

         Duvar kâğıtlarımızın fiyatları EURO olarak satılmaktadır 15 €uro’ dan başlayıp 350 €uro’ ya kadar kâğıt rulo fiyatlarımız bulunmaktadır.

 

       Duvar kâğıtları rulo olarak satılmakta olup rulo ebatlarının farklılık göstermesi sebebi ile metrekare fiyatları verilmektedir. Sonuç itibari ile değişen bir şey yoktur. 58 m2 bir salonunuz var ise, desensiz 5 metrekarelik rulodan 12 rulo aldığınızda 60 m2 almış olursunuz. Desenli duvar kâğıdı beğenirseniz; %5 ile %20 arasında zayiatını da dâhil etmeniz gerekir.

 

Rulolarımız ürün markalarına göre çeşitlilik gösterir:

5 M2     /     7 M2     /   10 M2      /       16 M2     /    25 M2     /       30M2

Bu Sayfa 6685 Defa Ziyaret Edildi

© 2022 Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım Kodlama Jest Web